Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony

XV Łódzki Rajd Przedsiębiorców

Już po raz trzeci pracownicy Spółki ICHEM wzięli udział w Łódzkim Rajdzie Przedsiębiorców, organizowanym przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową. Celem imprezy, oprócz zabawy i integracji lokalnego środowiska biznesowego, jest również zbiórka funduszy na cele charytatywne. W tegorocznym XV Rajdzie, który odbył się w sobotę 3 czerwca, wzięło udział 76 załóg. Start przygotowano w kompleksie EC1, natomiast finał imprezy odbył się w Skansenie Nagawki. Na uczestników Rajdu czekało na trasie mnóstwo atrakcji i zadań do wykonania, m.in. jazda samochodem rajdowym, pływanie łódką i pokój zagadek.

Podczas finałowej imprezy wystąpił Cezary Pazura, który wcielił się również w rolę licytującego. Podczas licytacji zebrano 5 300 zł na wsparcie leczenia Katarzyna Dacyszyn oraz 16 200 zł na rzecz Fundacji Gajusz. Jak co roku w aukcji charytatywnej wzięła udział również nasz firma, której udało się wylicytować:

-  plastron startowy z podpisami całej drużyny polskich skoczków narciarskich oraz

- plastron najlepszego polskiego snowboardzisty Mateusza Ligockiego oraz indywidualną lekcję jazdy na snowboardzie poprowadzoną przez niego.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji na stronie internetowej Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców!

 

 

Źródło: Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa