Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

O nas

Historia Ośrodka Badawczo-Produkcyjnego Politechniki Łódzkiej Ichem sp. z o.o. zaczęła się w 1988 roku na Wydziale Chemii PŁ. Doświadczony wykładowca wybrał spośród swoich studentów trzech najlepszych i zaprosił ich do współpracy. Pomimo ciężkich początków i pionierskich rozwiązań Ichem osiągnął rynkowy sukces.

W ostatnich latach ICHEM rozwija swoją działalność jako producent kontraktowy w branży suplementów diety, żywności funkcjonalnej i wyrobów medycznych. Zrealizowane w ostatnich latach inwestycje, m.in. współfinansowane z UE, umożliwiły rozbudowę zakładu i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych. Obecnie firma oferuje szerokie możliwości wytwarzania produktów – w formie kapsułek, tabletek, saszetek, syropów i fiolek. Silną pozycję w branży ICHEM osiągnął dzięki współpracy ze światowym liderem w dziedzinie dietetyki i żywienia, na zlecenie którego wytwarza suplementy diety wspomagające odchudzanie.

Spółka produkuje również preparaty pod marką VitaDiet, będące wynikiem własnych prac badawczych – środki wspomagające pracę stawów, redukcję masy ciała, odporność organizmu. Firma posiada system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001, ISO 22000 oraz ISO 13485.

Obecnie ICHEM zatrudnia 110 wykwalifikowanych pracowników,
którzy z pasją i zaangażowaniem realizują cele firmy.

 

Firma ICHEM realizuje swoje cele biznesowe w oparciu
o przyjetą Politykę Jakości:

Nie idziemy na skróty, pracujemy z pasją i zaangażowaniem w trosce o zadowolenie i zaufanie naszych Klientów.


Pełna treść Polityki Jakości