Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

Akcja charytatywna „Szlachetna Paczka” już po raz trzeci w ICHEM sp. z o.o.

W tym roku, już po raz trzeci Spółka ICHEM wzięła udział w akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka” - jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów dobroczynnych. W realizację przedsięwzięcia włączyli się pracownicy oraz Zarząd naszej Firmy, a także nasza marka suplementów diety VitaDiet.

Udzielone wsparcie rzeczowe, finansowe i organizacyjne, umożliwiło przygotowanie paczek łącznie dla kilku rodzin. Naszej Firmie udało się zgromadzić bardzo dużo darów, w związku z tym, zostały one przekazane nie tylko Rodzinie, którą początkowo wybraliśmy, ale również innym potrzebującym osobom. Z relacji wolontariuszy Szlachetnej Paczki, którzy przekazywali dary wynika, że wszystkie Rodziny były bardzo szczęśliwe i wdzięczne za udzieloną pomoc. Mamy nadzieję, że dzięki akcji Szlachetna Paczka obdarowane Rodziny spędzą zbliżające się Święta Bożego Narodzenia w radosnej atmosferze.