Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony

Kolejna akcja „Świąteczny Czas Pomagania” dla podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących w Łodzi

W okresie przedświątecznym pracownicy ICHEM sp. z o.o. po raz kolejny wzięli udział w akcji „Świąteczny Czas Pomagania”, organizowanej przez DB Schenker. Tak jak w ubiegłym roku, w ramach przedsięwzięcia odbyły się warsztaty plastyczne dla Dzieci niesłyszących i słabosłyszących z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 4 w Łodzi. Wolontariusze z naszej firmy spędzili fantastyczne popołudnie z Podopiecznymi Ośrodka, wspólnie bawiąc się, przygotowując dekoracje świąteczne oraz ozdabiając pierniczki. Na zakończenie spotkania przedstawiciele naszej firmy obdarowali Dzieci upominkami i słodkościami.        

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenie w Ośrodku obyło się również uroczyste Spotkanie Wigilijne, w którym uczestniczyła nasza firma. Dzieci z Ośrodka przygotowały występy artystyczne, były tradycyjne potrawy wigilijne, wizyta Świętego Mikołaja i prezenty.         

Podopiecznym i Opiekunom Ośrodka po raz kolejny serdecznie dziękujemy za przemiłe przyjęcie i możliwość wzięcia udziału w tych niezapomnianych i wzruszających wydarzeniach!