Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

Firma ICHEM fundatorem Bajkowozu dla dzieci z Ośrodka Pediatrycznego im. Dr. J. Korczaka w Łodzi

Nasze przedsiębiorstwo wzięło udział w projekcie „Oddział Bajka – Wędrująca Szpitalna Biblioteka”, realizowanym przez Fundację Serdecznik z Poznania. W ramach akcji ICHEM sp. z o.o. ufundowała Bajkowoz dla dzieci z Ośrodka Pediatrycznego im. Dr. J. Korczaka w Łodzi. Bajkowozy to wędrujące szpitalne biblioteki, wypełnione książkami, magicznymi przedmiotami, pełne skrytek i tajemniczych schowków. Dzięki Bajkowozom dzieci przebywające na oddziałach szpitalnych mogą zapomnieć na chwilę o chorobie oraz wybrać się w podróż do świata opowieści, bajek i czarów.

Bajkowóz ufundowany przez naszą firmę został przekazany Ośrodkowi Pediatrycznemu podczas uroczystego spotkania, które odbyło się 25 maja 2017 r. Opiekunami Wędrującej Szpitalnej Biblioteki zostali pedagodzy z Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 działającego w Ośrodku. W podziękowaniu za ten prezent, dzieci będące podopiecznymi Szpitala oraz personel Ośrodka przygotował dla pracowników naszej firmy wzruszający program artystyczny. Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na profilu facebookowym projektu

Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka