Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

Maraton DOZ z PZU

Wczoraj Łódź przeżyła oblężenie biegaczy za sprawą Maratonu DOZ z PZU i towarzyszącemu mu biegu ALE 10K Run. W sumie w imprezie wzięło udział prawie 5000 zawodników. Pomimo prężnych przygotowań nie udało się wszystkim zawodnikom naszej drużyny stawić się na linii startu. Kontuzja wyeliminowała ze startu Przemka Kurowskiego, a także Zbyszka Tomczaka.

 

Pomimo tego na linii startu zjawiło się czterech naszych reprezentantów:

 

Na dystansie 10 km wystartowali:

Marcin Jackowski

Piotr Dentkiewicz

oraz Paweł Przywara (dla którego był to debiut startowy w naszej drużynie i to od razu na dystansie 10 km – gratulujemy i witamy na pokładzie).

 

Na dystansie 42,2 km wystartował:

Łukasz Goliński

 

Po silnych zmaganiach ze swymi dystansami wszystkim naszym reprezentantom udało się z powodzeniem ukończyć bieg szczęśliwie i co najważniejsze bez kontuzji. Imprezę trzeba zaliczyć do udanych a atmosfera podczas biegu jest na pewno niezapomniana zarówno dla biegaczy jak i kibiców dzięki którym tak świetnie się nam biegło.

Niniejszym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia reszcie drużyny… a resztę firmy gorąco zapraszamy do udziałów w imprezach sportowych wraz z nami.

Relacjonował: Łukasz Goliński