Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

Majowe imprezy sportowe

 Maj obrodził w imprezy z naszym udziałem. I tak oto w długi weekend majowy ruszyły nasze chodziarki. Zaliczyły dwie bardzo ciekawe imprezy w malowniczych okolicach Łodzi. 30.04.2016 zaliczyły 7 km w Justynowie-Janówce, a 3.05.2016 we Wiączyniu Dolnym wzięły udział w Mistrzostwach Ziemi Łódzkiej w Nordic Walking na dystansie 10 km. Obydwie imprezy okazały się świetne nie tylko pod względem sportowych zmagań, ale także pod względem atmosfery rodzinno grillowej, która okazała się być wyjątkowa.

 

 

 

Kolejne tygodnie to starty naszych biegaczy.

 

8 maja z pojechaliśmy do stolicy aby zaprezentować się na jednej z największych imprez firmowo-biegowych. Ekiden to sztafeta maratońska zespołów firmowych. 6-ścioro naszych reprezentantów miało okazję rywalizować z drużynami firmowymi z całej Polski. I tak oto nasza drużyna uzyskała bardzo dobry rezultat 3 godzin 32 minut wyprzedzając między innymi takie drużyny jak: drużynę Nationale-Nederlanden, drużynę Ambasady Japonii czy w końcu nawet drużynę Ministerstwa Rozwoju J.

 

 

 

15 maja natomiast biegacze zaliczyli bardzo udany start na nocnym biegu po lotnisku łódzkim. Impreza okazała się bardzo ciekawa nie tylko pod względem sportowym, ale także pod względem całej otoczki. Biegacze musieli najpierw odbyć odprawę graniczną, odczekać swoje w terminalu odpraw (gdzie o nudzie jednak nie było mowy) aby wyruszyć  w ciemną noc za samochodem prowadzącym, który wyznaczał trasę biegu. 5 kilometrowy dystans sprawnie został przebiegnięty. Rekordy życiowe poszybowały w górę.

 

 

 

W naszej drużynie pojawiły się także nowe twarze.

 

Ekipę Nordic Walking zasiliła Ula Łęczewska.

 

Natomiast u biegaczy pojawiła się pierwsza kobieta czyli Ania Zdziechowska.

 

Paniom gratulujemy odwagi i serdecznie je obie witamy.

 

A już pod koniec maja czeka nas Rossman Run – czyli sławny i jeden z najliczniejszych w Łodzi biegów – bieg ulicą Piotrkowską. Trzymajcie kciuki.

 

Relacjonował: Łukasz Goliński