Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego 2012

7 listopada 2012 r. ICHEM sp. z o.o. otrzymała prestiżową Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego 2012 w kategorii średnie przedsiębiorstwo. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali, odbywającej się w ramach V Forum Gospodarczego  w Łodzi. Prezes Zarządu Jarosław Dereń odebrał wyróżnienie z rąk wojewody łódzkiej Jolanty Chełmińskiej oraz marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem gospodarczym w regionie łódzkim. Konkurs organizowany jest od 2004 roku. Nagroda została ustanowiona przez Wojewodę Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego dla podmiotów gospodarczych, gospodarstw rolnych oraz twórców z województwa łódzkiego i stanowi uznanie za wkład jaki wnoszą oni w unowocześnienie i rozwój gospodarki Województwa Łódzkiego oraz budowanie pozytywnego obrazu regionu na tle kraju. Nagroda sprzyja prezentacji, promocji i upowszechnianiu działań realizowanych przez wyróżnione podmioty gospodarcze.

Weryfikacja zgłoszeń kandydatów do Nagrody obejmowała całokształt działalności gospodarczej, od wyników ekonomicznych po ochronę środowiska. Ocenie podlegały m.in. następujące obszary:   

- stosowanie zasad zrównoważonego rozwoju i wzorców etycznego przywództwa z uwzględnieniem odpowiedzialności ekonomicznej i społecznej oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne,

- rozwój myśli technicznej i sprzyjanie transferowi nowych produktów oraz technologii do gospodarki,

- stosowanie nowych form produkcji,

- zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw na rynku krajowym i zagranicznym.

 

Relacje z wręczenia Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego 2012 dostępne są na stronach internetowych:

Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi

Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi