Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

Udział VITADIET SPORT TEAM w biegu charytatywnym Wings for Life World Run 2017

7 maja 2017 r. w Poznaniu VITADIET SPORT TEAM – drużyna złożona z pracowników Spółki ICHEM, wzięła udział w czwartej edycji biegu charytatywnego Wings for Life World Run. Jest to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników.
W Polsce kierowcą Samochodu Pościgowego był sam Adam Małysz. Bieg odbywa się w 24 lokalizacjach na całym świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie. Dzięki temu spośród wszystkich biegaczy wyłaniają się światowi zwycięzcy – kobieta i mężczyzna, którym uda się najdłużej „uciekać” przed goniącą ich metą. Bieg skierowany jest do wszystkich, którzy chcą wspomóc działania organizacji zbierającej fundusze na badania nad rdzeniem kręgowym. 100% opłat startowych i wszystkich datków ze zbiórek pieniędzy zostaje przekazane bezpośrednio na przełomowe projekty badawcze i testy kliniczne nad urazami rdzenia kręgowego prowadzone na słynnych uniwersytetach i w znanych instytucjach na całym świecie.

W tegorocznym biegu Wings for Life zawodnicy VITADIET SPORT TEAM pokonali łącznie dystans 125 km!

Relacja z biegu dostępna jest na stronie internetowej WINGS FOR LIFE WORLD RUN