Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

Zwycięstwo drużyny ICHEM w XVI Łódzkim Rajdzie Przedsiębiorców 2018!

Z radością informujemy, że damska drużyna reprezentująca naszą firmę w XVI Łódzkim Rajdzie Przedsiębiorców 2018, zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza załoga kobieca” i otrzymała Puchar Prezydenta Miasta Łodzi. Już po raz czwarty przedstawiciele Spółki ICHEM wzięli udział w Rajdzie organizowanym tradycyjnie przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową. Impreza od lat skupia łódzkie środowisko biznesowe. Nie jest tradycyjnym wyścigiem, ale zabawą polegającą na pokonywaniu wyznaczonej trasy i wykonywaniu różnorodnych zdań, przygotowanych przez organizatorów. Celem Rajdu jest nie tylko integracja firm z regionu, ale także zbiórka środków na cele charytatywne.  

W tegorocznej edycji wystartowało 70 załóg. Trasa rozpoczynała się w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej, metę wyznaczono w Hotelu nad Mrogą w Rochnie. Podczas finałowej imprezy wystąpiła artystka kabaretowa Katarzyna Piasecka ze swoim najnowszym programem stand-up comedy. Pieniądze zebrane podczas licytacji tradycyjne przekazano na rzecz Fundacji Gajusz. Jak co roku w aukcji charytatywnej wzięła udział również nasza firma, która tym razem wylicytowała:

- koszulkę z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego oraz

- piłkę z autografem Marcina Gortata.

 

Gratulujemy naszej Załodze i dziękujemy organizatorom za świetną zabawę!


Źródło: Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa