Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony
    

Pierwsze rezultaty projektu

 

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy
z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

 

Zbliża się zakończenie realizacji projektu „Opracowanie strategii i wdrożenie działań CSR w ICHEM sp. z o.o.”. W ostatni tygodniach wykonano kolejne działania przewidziane w ramach poszczególnych Zadań projektu i osiągnięto następujące rezultaty:

  • Efektem realizacji etapu Opracowanie strategii CSR przedsiębiorstwa wraz z opracowaniem mapy interesariuszy jest dokument „Strategia CSR ICHEM sp. z o.o.”, w którym zawarto najważniejsze wnioski z analizy stanu obecnego, przedstawiono rekomendacje oraz określono kierunki strategiczne dla przedsiębiorstwa w poszczególnych obszarach CSR.
     
  • Etap Opracowanie systemu raportowania CSR doprowadził do stworzenia systemu raportowania CSR zgodnego z GRI, który posłuży w przyszłości do stworzenia raportu CSR.
     
  • Zakończono Zadania Badanie postaw i opinii na temat pracy wśród pracowników oraz Audyt systemu wynagrodzeń. Wyniki badania i audytu przedstawiono Zarządowi firmy.
     
  • W ramach etapu Wprowadzenie segregacji śmieci oraz kampania informacyjno-edukacyjna wydano Zarządzenie dotyczące selektywnej zbiórki odpadów w pomieszczeniach biurowych i socjalnych na terenie Ośrodka Badawczo-Produkcyjnego Politechniki Łódzkiej  „ICHEM” sp. z o.o., zainstalowano odpowiednio oznakowane kosze na śmieci oraz plakaty informacyjne.