Strona korzysta z plików cookies w celu poprawnego wyświetlania treści i realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mapa strony

Drużyna VITADIET SPORT TEAM wzięła udział w biegu charytatywnym Łódź Business Run 2017

3 września 2017 r. VITADIET SPORT TEAM – drużyna złożona z pracowników Spółki ICHEM, wzięła udział w szóstej edycji biegu charytatywnego Łódź Business Run 2017. Jest to uliczny bieg sztafetowy na dystansie ok. 3,5 km, w którym biorą udział pięcioosobowe drużyny, złożone z pracowników łódzkich firm. W tegorocznej edycji pobiegło prawie 400 sztafet. W ramach akcji uzbierano kwotę ponad 146 tysięcy złotych. To rekord łódzkiej edycji. Pieniądze pochodzą z opłat startowych i dobrowolnych wpłat w ramach akcji „Pomagam bardziej”. Część trafi do podopiecznych Stowarzyszenia Pierwszy Krok. Siedmioro beneficjentów otrzyma nowoczesne protezy i rehabilitację. Wsparcie zostanie także udzielone dziewięciu paniom po mastektomii. Beneficjentki ze Stowarzyszenia Amazonek pojadą na turnus rehabilitacyjny.

Łódzki bieg to część corocznej akcji fundacji Poland Business Run. W niedzielę biegano także w siedmiu innych miastach w Polsce. W sumie podczas akcji udało się uzbierać ponad 1,5 mln zł.

Relacja z biegu dostępna jest na stronie internetowej

ŁÓDŹ BUSSINES RUN